*** Penzion Satyam /ubytovanie Brno

Penzion Brno Satyam
 
Penzión Satyam hotel ubytovanie Brno:
Pension Satyam Vám ponúka príjemné a kľudné ubytovanie v blízkosti centra Brna, iba 150m od hlavnej brány brnenského výstaviska.

Satyam hotel pension Brno ubytovanie:
V pensionu Satyam ubytovanie Brno nájdete 2 jednolôžkové, 5 dvojposteľových izieb a 1 apartmán. Všetky izby hotela Satyam sú vybavené TV, majú vysokorýchlostné pripojenie Wifi a sú nefajčiarske.

Vysokorýchlostný internet Wifi a raňajky sú v cene ubytovania. Parkovanie je možné priamo pred hotelom Satyam v Brne.

Brno hotel pension Satyam ubytovanie reštaurácia:
Priamo v pensione Satyam sa nachádza novo otvorená indická reštaurácia Satyam. Tím tvorený expertmi pôvodom z Indie, by vám chcel ponúknuť to najlepšie z exotických chutí, dovezených z krajiny vzdialenej tisícky kilometrov. Vyškolený personál sa o Vás bude starostlivo starať po celú dobu Vašej návštevy. V pestrom jedálnom lístku si môžete vybrať zo studených jedál, polievok, predjedál, špecialít z tandoori cez vegetariánske jedlá, ryby, rizota, alebo šaláty.

Hotel pension Satyam ubytovanie Brno história, voľný čas:
Mesto Brno nájdeme v samom srdci Európy. Brno je po Prahe druhým najväčším mestom Českej republiky s takmer 400 000 obyvateľmi. Brno leží v príjemnej kotline na križovatke európskych diaľnic. Má k dispozícii letisko s medzinárodným štatútom a právom sa považuje za dôležitý železničný uzol. Mesto Brno ponúka veľa možností k návšteve cirkevných pamiatok: Dom pánov z Lipé, Dom U štyroch mamlasov, Petrov, Špilberk, Stará radnica, Zelný trh, Fontána Parnas, Reduta, Moravské zemské múzeum, Malý Špalíček, Palác Hausperských z Fanali, Nová radnica, námestie Svobody, Morový stĺp, Kleinov palác a mnoho ďalších.
Penzion Brno Satyam - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Brno Satyam - hotel má reštauráciuPenzion Brno Satyam - možnosť pripojenia na internetPenzion Brno Satyam - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Brno Satyam - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Brno Satyam - Izby s vlastnou toaletou